Düş perdesi konseptli evlilik teklifi

Düş perdesi konseptli evlilik teklifi

Sade zarif ve şık olarak tasarladığımız Düş perdesi organizasyonumuz ile hayalinizdeki evlilik teklifini gerçekleştirebilirsiniz.
Gösterişten uzak daha sade ve etkileyici olmasını isteyenler için oldukça güzel bir seçenek. Sizler için hazırladığımız unutulmaz anlar yaşatacak muhteşem Düş perdesi evlilik teklifi konseptimiz ile sizde hayalinizdeki evlilik teklifini gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Düş perdesi

Düş Perdesi Evlilik Teklifi Organizasyon Detayları 

Rezervasyonunuz oluşturulduktan sonra organizasyon sorumlunuz talebiniz ve seçmiş olduğunuz paket doğrultusunda sizleri detaylı bilgilendirip ön hazırlıkları tamamlamakta.

Belirlediğiniz saat tarih ve seçmiş olduğunuz paket doğrultusunda size hizmet verecek olan profesyonel bir ekipten oluşan organizasyon sorumlumuz, fotoğrafçımız, kameracımız, kemancımız, drone  ekibimiz ve organizatörümüz herhangi bir aksilik oluşmaması adına organizasyondan en az 6 saat önce organizasyonun yapılacağı konumda evlilik teklifinizin kusursuz olması için ön hazırlıkları sağlamakta.

Hazırlıklarımız tamamlandığında organizasyon sorumlunuz sizleri organizasyonun yapıldığı alanın detayları ve konum bilgileri hakkında bilgilendirmekte ve böylece hayalini kurduğunuz evlilik teklifi organizasyonu profesyonel bir kadro ile kusursuzca gerçekleşmekte.

Hizmetimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için buraya tıklayınız.

Paketin Uygulanabileceği Alanlar

Bulunduğunuz ilde size en yakın konumda Park Bahçe Orman Sahil Göl kıyısı veya sizin için özel ve anlamlı olan bir Mekanda bu organizasyonumuzu profesyonel ekibimiz ile sizler için hazırlayabiliriz. 

Düş Perdesi Foto Galeri


Video Örneği


Rezervasyon Yap

Sıkça Sorulan Sorular

His Organizasyon, 17 ilde hizmet vermektedir. Sahilde evlilik teklifi hizmeti verdiğimiz iller birkaç saat mesafede bulunmaktadır. Dilerseniz sizde günü birlik veya konaklamalı gelip hayalinizdeki evlilik teklifini Adana, Mersin veya Hatay illerinin kumsallarında gerçekleştirebilirsiniz.

Organizasyon detaylarını ve tarihini görüştüğümüz gün, seçtiğiniz paket ve varsa eklemek istediğiniz detaylara ve yapılacak konuma göre bir Fiyat belirlenir. Yoğunluk dönemlerine ve özel günlere göre ( 14 Şubat Sevgililer Günü, Yılbaşı Gecesi, Bayram Günleri, yaz dönemleri hafta sonları gibi ) Fiyatlarımız  ve paket içeriğimiz değişebilir.

Evlilik teklifi organizasyonlarınızı sahilde 7/24 gece veya gündüz istediğiniz saatte yapılabilmektedir. Tercih ettiğiniz gün ve saatte rezervasyon yapabilirsiniz.
Fakat istediğiniz tarihin dolmaması adına rezervasyonunuzu mümkün olduğunca önce yaptırmanızda fayda var.

Rezervasyon Yap
15.09.2022
46
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Whatsapp
His Organizasyon
His Organizasyon
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?