tr

His Karavan

Anasayfa » His Karavan

His Karavan Vosvos olarak bilinen Volkswagen’in en çok tutulan Dünyanın en Efsane klasik araç modellerinden biridir. Özelikle Türkiye’de Oldukça popüler ve ünlü olan Aracımız Birçok film, dizi, klip, Tanıtım ve reklam çekimlerinde de gerek konforu, gerek ise görselliği ile dikkatleri üzerinde toplayan klasik aracımız özelikle tercih edilmiştir.

His Karavan Evlilik Teklifi başta olmak üzeri doğum günü, evlilik yıldönümü, Kiralık gelin damat arabası ve sürpriz organizasyonlar için özel olarak dizayn edilmiş ve tasarlanmıştır.

His Karavanın Hikayesi

Dünyanın en efsane arabası olan His Karavanın muhteşem hikayesini dinlemeye hazır mısınız?

Savaşta doğup barışın simgesi haline gelen, dünyayı kasıp kavuran, tarihinde rekordan rekora koşan bu efsane aracın hikayesi de oldukça ilginç…

vosvos otomobillerin yapımına ilk kez, almanlar ikinci dünya savaşında rusların kapısına dayandığı zaman ihtiyaçtan dolayı başlanmıştır. hitler mühendislerinden, rusyada motoru donmayacak ve çevre koşullarına yüksek derecede uyum sağlayacak bir araba dizayn etmelerini istemiştir ve bugün Türkiye’de vosvos adıyla bilinen otomobillerin yapımına o tarihte başlanmıştır..

1 Ocak 1931 yılında görüşmelere başlayan Hitler ve Ferdinand Porsche, kuşkusuz tasarladıkları vosvos arabanın sonraki 70 yılda dünyayı ele geçirecek sevimlilikte olduklarından habersizlerdi. Bizlerde vosvosun bu sevimli hikayesinden esenleyerek His Karavanı oluşturduk.

His Karavan

His Karavanda Evlilik Teklifi

Bu muhteşem araç His Karavanımız ile Sevgilinize Nostaljik bir evlenme teklifi yapmayı düşünüyorsanız,
Vosvos arabaları seviyorsanız / Kız arkadaşınız seviyorsa
Benimle evlenir misin?” sorusunu eğlenceli, renkli ve yaratıcı bir şekilde sormak gibi bir hayaliniz varsa His Karavan ile evlilik teklifi yapma fikri kesinlikle aradığınız evlilik teklifi seçeneği olacaktır.

Keman Eşliğinde Kişiye özel sinema tadında Size özel tasarlanmış, etrafı ışıl ışıl şamdanlar ve led ışıklar ile aydınlatılmış, romantik His karavanımızda yerinizi hazırlıyoruz. Siz sahilde ya da ormanda veya sizin belirleyeceğiniz konumda her şeyden habersiz sevdiğiniz ile el ele tutuşup organizasyon alanına geliyorsunuz. Aşk hikayenizi başından sonuna kadar anlatan video klipimiz araç üzerine sine vizyon beyaz perdeye yansıtarak akmaya başlıyor. Ve klip sonunda ‘Benimle evlenir misin ?’ yazısıyla birlikte, Mumlar ve gül yaprakları serpilmiş masanızda aperatifler meyve tabağı ya da leziz bir yemek menüsünü tercihlerinize sunuyoruz. Romantik müzikler eşliğinde sevgiliniz ile baş başa mükemmel bir gece geçiriyorsunuz. 

His Karavanda Doğum Günü

His Karavan iyi ki varsın demenin en romantik yolu

His Karavan Doğum Günü Organizasyon seçenekleri ile sizlere hizmet vermeye hazırız. Doğum Günü Organizasyonu ihtiyacınıza özel tema ve mekan ile hizmet veriyoruz. Aradığın yeni sezon Doğum Günü Konsept çeşitleri His Karavanda ! En çok tercih edilen en Popüler ve en uygun fiyatlar İle en doğru Tercihi yapıp Hayallerinizdeki His Karavanda Doğum Günü organizasyonu paketlerimizden birini seçin ve sevdiklerinizi şaşırtın.

His Karavan ile iyi ki varsın iyi ki doğdun demenin onlarca farklı yolu var.

 His Karavanda Doğum Günü organizasyonları için İster sabah kahvaltısı, ister öğle yemeği veya gece geç saatler olmak üzere Hem Ekonomik hem yaratıcı hem şaşırtıcı sürpriz paketlerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz.

His Karavanda Evlilik Yıldönümü

Peri masalı kadar güzel bir Evlilik Yıldönümü His Karavan ile mümkün.

Bu muhteşem Evlilik yıldönümü organizasyonumuzda His Karavanda romantik bir yemek, sürpriz hediyeler, profesyonel fotoğraf çekimi drone ile havadan video ve kamera çekimi gibi birçok seçeneği bütçenize veya zevkinize göre değerlendirebilirsiniz.

Keman Eşliğinde Kişiye özel sinema tadında Size özel tasarlanmış, etrafı ışıl ışıl şamdanlar ve led ışıklar ile aydınlatılmış, romantik karavanımızda evlilik yıldönümü organizasyonunuzu hazırlıyoruz. 

Evlilik yıldönümünde Aşk hikayenizi başından sonuna kadar anlatan video klipimiz araç üzerine sine vizyon beyaz perdeye yansıtarak akmaya başlıyor. Mumlar ve gül yaprakları serpilmiş masanızda aperatifler meyve tabağı ya da leziz bir yemek menüsünü tercihlerinize sunuyoruz. Romantik müzikler eşliğinde eşiniz ile baş başa mükemmel bir gece geçiriyorsunuz. 

Hizmet Özellikleri
  • His Karavan doğayla iç içe park, orman, göl kıyısı, sahil gibi tüm açık hava organizasyonları için uygundur.
  • His Karavan Sürpriz organizasyonlar için özel olarak tasarlanmıştır.
  • Karavanımız oldukça lüks ve konforlu bir görünüme sahiptir iç kısmı vip dizayn edilmiştir.
  • His Karavanımızda Ses sistemi ve görüntü sistemi bulunmaktadır.
  • Yaz ve kış ayları için ısıtma ve soğutma sistemi mevcuttur.
  • Karavanımızda Evlilik teklifi, doğum dünü, evlilik yıldönümü ve tüm sürpriz organizasyon hizmetleri sağlanmaktadır.
Foto Galeri
Soru Cevap
His Karavan Hangi illerde Hizmet vermekte ?

His Karavan Adana ili başta olmak üzeri Mersin, Hatay, Osmaniye ve çevre illerde hizmet vermektedir.

His Karavanda Hangi Hizmetler Verilmekte ?

His Karavanımız başta evlilik teklifi olmak üzeri, Doğum günü, evlilik yıl dönümü, 14 şubat sevgililer günü ve tüm sürpriz organizasyonlar için hizmet verilmektedir.

Rezervasyon ne zaman yapılmalıdır?

His Karavan sizlere 7/24 Organizasyon hizmeti vermektedir. istediğiniz gün ve saatte rezervasyon yapabilirsiniz.
Fakat istediğiniz tarihin dolmaması adına rezervasyonunuzu mümkün olduğunca önce yaptırmanızda fayda var.

His Karavanda organizasyonların fiyatı nedir ?

His Karavanda yapılacak organizasyon detaylarını ve tarihini görüştüğümüz gün, seçtiğiniz paket ve varsa eklemek istediğiniz detaylara yere yapılacak konuma göre bir Fiyat belirlenir. Yoğunluk dönemlerine ve özel günlere göre ( 14 Şubat Sevgililer Günü, Yılbaşı Gecesi, Bayram Günleri, yaz dönemleri hafta sonları gibi ) Fiyatlarımız  ve paket içeriğimiz değişebilir.

Rezervasyon Yap
Whatsapp
His Organizasyon
His Organizasyon
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?