tr

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

17 İlde Hizmet Veriyoruz.

Adana, Mersin, Hatay, Konya, Şanlıurfa, Kayseri, Aksaray, Karaman, Gaziantep, Şanlıurfa, Nevşehir, Kahramanmaraş, Kilis, Kapadokya, Malatya, Niğde, Adıyaman

Paket fiyatlarımızı buraya tıklayarak görebilirsiniz.

İçerikleri kişiye özel olarak değiştirilebilir.

Organizasyonunuz için en ideal yer ve konum bilgisini sizlerle paylaşıyor ve detaylı bilgileri iletiyor ve önerilerde bulunuyoruz. Dilerseniz sizde yer konum ve mekan seçimi yapabilirsiniz. Sizin için özel ve anlamlı bir konum ve mekanda organizasyonunu gerçekleştirebiliriz.

Seçmiş olduğunuz paketler benzer dahi olsa içerik görsel hizmet ve sınıf farklılıkları bulunmakta.

Sizlere sunduğumuz onlarca Organizasyon paketleri arasında kararsız kaldıysanız Bu konuda 7/24 Müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

Paket seçimi yaparken yapılacak organizasyon hizmetine göre bölge ve zaman iyi seçilmelidir. Yapılacak organizasyona göre kişi sayısı önceden düşünülmeli ve karar verilmelidir. Yapılacak olan organizasyon hizmetinin içeriği detaylı bir şekilde okunarak size ve duygularınıza hitap etmelidir. 

İstediğiniz hizmeti düşünüp karar verdikten hemen sonra rezervasyon yapabilirsiniz. Yapılan erken rezervasyon ile indirimlerden yararlanabilirsiniz. Rezervasyon yapmak istediğiniz tarihlerin dolmaması adına rezervasyonunuzu mümkün olduğunca önce yaptırmanızda fayda var. Uygunluk olması durumunda, aynı gün içerisinde bile organizasyonunuzu gerçekleştirebiliyoruz. Fakat gün yaklaştıkça, diğer misafirlerimizin rezervasyonları ile dolması nedeniyle istediğiniz tarih veya saatte yer bulmanız mümkün olmayabilir. En iyisi tarihiniz belli olur olmaz rezervasyon yaptırmanızdır. 

17 İlde tüm organizasyon ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan yönetiyoruz.

Merkezi ofisimiz: Gazipaşa Kurtuluş Mh. 64022 Sk. No:4 

Seyhan / Adana

Firmamızın büro ofis mesai saatleri 09:00 – 19:00 saatleri arasıdır. Organizasyon çalışma saatleri ise 7/24 ‘dür.  Ofisimiz haftanın 7 günü mesai saatleri içerisinde sizlere His Organizasyon hizmet vermektedir.  Dini ve resmi bayramlarda ofis ve depo kapalıdır ancak daha önceden rezervasyonu yapılmış organizasyonlarımız devam etmektedir.  

His OrganizasyonMesai Saatleri
Hafta İçi09:00-19:00
Hafta Sonu09:00-19:00
Pazartesi09:00-19:00
Salı09:00-19:00
Çarşamba09:00-19:00
Perşembe09:00-19:00
Cuma09:00-19:00
Cumartesi09:00-19:00
Pazar09:00-19:00
Bayram ve Resmi TatillerRezervasyon ile

Maksimum 7 ile 15 gün arasında sizlere mail adresiniz üzerinden wetransfer ile çözünürlük kaybı olmadan iletilmektedir.

Whatsapp
His Organizasyon
His Organizasyon
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?