tr

His Bungalov

Anasayfa » His Bungalov

His Bungalov ev oldukça sempatik görünen ahşap eve verilen isimdir. His Bungalov evin yaptığı ilk çağırışım doğayla iç içe bir ortamda tamamen doğa dostu bir tasarım olmasıdır. His Bungalov ahşap evde evlilik teklifi, doğum günü, evlilik yıldönümü organizasyonları ise son dönemlerde oldukça yaygın ve popülerdir.

His Bungalov ev veya ahşap ev olarak da bilinen bu yapının ahşap sundurma ile örtülü verandası bulunur. Bungalov ahşap evde evlilik teklifi organizasyonu özellikle manzaralı ve doğayla iç içe alanlarda sahil göl kıyısı sazlıkların arasında yada orman içinde gün batımında kumsalda gerçekleşmektedir.

Ekibimiz organizasyon tarihinde sizin  belirlediğiniz veya bizim size önereceğimiz alana gelip organizasyonunuz için Bungalov evin kurulumunu tamamlayıp hazırlıkları başlatmakta. Belirlediğiniz saat doğrultusunda her şey hazır ve eksiksiz bir şekilde sizleri karşılamakta. Romantik evlilik teklifi organizasyonları için Özel olarak tasarladığımız Bungalov Ahşap Ev ile hayalinizdeki romantik ve muhteşem evlilik teklifi organizasyonunu His Bungalov Evde  gerçekleştirebilirsiniz.

His Bungalov Ev Nerede? 

Adana Doğum Günü

His Bungalov hizmet verdiğimiz bölgelerde Bulunduğunuz ilde size en yakın konumda. Doğa ile iç içe bir Ormanda, Sahilde gün batımında, göl kıyısında, sazlıkların arasında, şehrin o muhteşem manzarasına tanık olacağınız bir dağın tepesinde size en akın konumda dilediğiniz her yerde Bungalov evimiz ile hizmet vermekteyiz

Hizmet verdiğimiz bölgelerde Adana Mersin Hatay Osmaniye Kilis Gaziantep Kahramanmaraş Kapadokya Niğde Konya Kayseri Nevşehir ve çevre illerinde bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

His Bungalov Evlilik Teklifi

Mavinin ve Yeşilin tüm tonlarıyla kucaklaşmak üzere His Bungalov evde Muhteşem bir Evlilik Teklifine hazır Olun.

Keyifli doğa turları ile birbirinden güzel ve macera dolu Romantik Evlilik Teklifi sizi bekliyor.
Son dönemlerde oldukça popüler ve ilgi çekici olan His Bungalov evlilik teklifi Doğum günü ve Yıl dönümü organizasyonlarında ışıltısı doğallığı ve görkemi ile ön plana çıkıyor.

His Bungalov ahşap ev son zamanlarda birçok kişinin Evlilik Teklifi organizasyonu yaptığı bir seçenek haline gelmiştir. Bu konuda gerçekten çok iyi organizasyonlara ve mutlu ciflere şahitlik ettik. His Bungalov evlilik teklifi organizasyonu, bölgede bulunan çok fazla romantik alanın da avantajıyla sizin için de unutulmaz bir deneyim olabilir.

Başta Evlilik teklifi organizasyonu olmak üzeri doğum günü evlilik yıl dönümü ve tüm sürpriz organizasyonlar için özel olarak tasarladığımız ve kolaylıkla kurulabilen bungalov evimiz  ile organizasyonlarınız için hizmet vermekteyiz.

Burnaz Sazlıklarında  Bungalov evde Evlilik Teklifi

Burnaz Sazlıkları aşkınızın sembolü olmaya aday bir mekan. Bu sazlıklarının kavuşamayan aşıklar için ağladığı söylenir. Bu sazlıklar günümüzde ise His Bungalov ev ile kavuşan aşıkların Evlilik teklifine ev sahipliği etmesi ile biliniyor. Doğal güzellikler içinde bir ortam, tabiatın eşlik ettiği bir teklif ile evliliğe ilk adımı atabilirsiniz. En ince ayrıntıları ile düşünülmüş evlilik teklifini her çift hak ediyor. 

Detaylı bilgi ve rezervasyon için buradan iletişim kurabilir veya ofisimizi arayarak vermiş olduğumuz hizmet hakkın da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Özellikleri
  • Bungalov evimizin portatif ve taşınabilir olması dilediğiniz her yerde bu hizmetimizden yararlanma olanağı tanımakta.
  • Evlilik teklifiniz için muhteşem manzaralı alanlarda ve size en yakın bölgede dilediğiniz her yere portatif olarak güvenilir bir şekilde taşınıp hızlıca kurulum sağlanabilmesi büyük bir avantaj sağlamaktadır.
  • Bungalov evin evlilik teklifi için oldukça sıcak ve sempatik bir görünüme sahip olması ve 4 metre karelik geniş bir terasının bulunması .
  • Bungalov evin evlilik teklifi için Doğayla iç içe muhteşem bir manzaraya sahip olması beklide en çok tercih edilme sebeplerinden bir tanesidir.
  • Gün batımının Güneşin ay ışığı ve yıldızların Bungalov evde o muhteşem evlilik teklifine eşlik etmesi   
  • Bungalov ev Evlilik Teklifi için özel olarak tasarlanmış ve her detayı düşünülmüş kolay taşınabilir ve her alana kurulumunun sağlanıyor olması
  • Ekolojik bir alternatif olması
Foto Galeri
Soru Cevap
Bungalov evde organizasyonlar istediğimiz her yerde sağlanabilir mi?

Bungalov evimiz organizasyonlar için özel olarak tasarlanmıştır. Kolay taşınabilir ve portatif kurulabilen 6 metrelik üçgen bir çatıdan oluşmakta  4 metre karelik geniş bir teras balkona ve 7 metrelik ahşap yürüyüş yoluna sahiptir. Böylelikle dilediğiniz her konuma rahatlıkla kurulabilmektedir.

Bungalov evde hangi organizasyonlar yapılmakta?

Bungalov evde Doğum günü, evlilik teklifi, evlilik yıldönümü, bekarlığa veda, bride tobe partisi, ve tüm sürpriz organizasyonlar sağlanmaktadır.

His Bungalov evde konaklamak mümkün mü ?

Organizasyonlar için tasarlanmış bungolov evimiz konaklama için uygun değildir.

Bungalov ev için Rezervasyon ne zaman yapılmalıdır?

Organizasyonlarımız 7/24 yapılmaktadır.
istediğiniz gün ve saatte rezervasyon yapabilirsiniz.
Fakat istediğiniz tarihin dolmaması adına rezervasyonunuzu mümkün olduğunca önce yaptırmanızda fayda var.

Bungalov evde organizasyonların fiyatı nedir ?

Organizasyon detaylarını ve tarihini görüştüğümüz gün, seçtiğiniz paket ve varsa eklemek istediğiniz detaylara yere yapılacak konuma göre bir Fiyat belirlenir. Yoğunluk dönemlerine ve özel günlere göre ( 14 Şubat Sevgililer Günü, Yılbaşı Gecesi, Bayram Günleri, yaz dönemleri hafta sonları gibi ) Fiyatlarımız  ve paket içeriğimiz değişebilir.

Rezervasyon Yap
Whatsapp
His Organizasyon
His Organizasyon
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?