Rezervasyon

His Organizasyon Rezervasyon Politikası

Organizasyonlarımız 7/24 yapılmaktadır.
istediğiniz gün ve saatte rezervasyon yapabilirsiniz.
Fakat istediğiniz saatlerin dolmaması adına rezervasyonunuzu mümkün olduğunca önce yaptırmanızda fayda var. Uygunluk olması durumunda, aynı gün içerisinde bile organizasyonunuzu gerçekleştirebiliyoruz. Fakat gün yaklaştıkça, diğer misafirlerimizin rezervasyonları ile dolması nedeniyle istediğiniz tarih veya saatte yer bulmanız mümkün olmayabilir. En iyisi tarihiniz belli olur olmaz rezervasyon yaptırmanızdır.

Rezervasyon için gerekli işlemler

Müşteri telefon açarak ya da info@hisorganizasyon.com.tr adresimize mail atarak yaptırmak istediği organizasyonu hakkında detay verir. Müşterinin isteği doğrultusunda organizasyon detaylandırılıp fiyatlandırılır ve bu bilgi ister telefon ile ister mail ortamında yanıtlanır. Eğer müşteri isterse iş yerimizde bizi ziyaret edip daha detaylı bilgi alabilir. Organizasyon küçük çapta bir organizasyon ise telefonda veya mail ile rezervasyonunu yaptırıp keskinleştirebilir. Organizasyon kapsamlı bir organizasyonsa  için müşteri His Organizasyon şirketinin Ofisine davet edilir veya bizzat müşterinin istediği yerde ziyaret edilip karşılıklı fikir alışverişi ile organizasyon detaylandırılıp sözleşme yapılır. İhtiyaca göre demo, ürünlerin yerinde tespiti, fotoğraf çalışması, sunumlar ile desteklenir.

Rezervasyon Ödemesi

Rezervasyonun sırasında seçtiğiniz paket tutarının tamamı yada minimum %50’sini ön ödeme olarak, geri kalanını ise organizasyon dan 24 saat öncesinde ödeyebilirsiniz.
Ödeme yöntemleri olarak banka havalesi, kredi kartı veya nakit ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Tüm organizasyon çeşitlerinde %50 ön ödeme alınmadan organizasyon sözleşmesi yapılmamaktadır.

Rezervasyon İptali

Her ne sebep ile olursa olsun, rezervasyon iptallerinde ödenen tutar iade edilmemektedir. rezervasyon iptalleri tüm rezervasyon planlarımızı değiştirmemize neden olmaktadır. Fakat 24 saat önce His Organizasyon firmamızı arayıp bilgi verdiğiniz taktirde tarih değişikliğini onaylayabiliriz.1 Yıl içerisinde 3 kez tarih değişikliği yapabilirsiniz.

Paket Değişikliği 

Onaylanan rezervasyonda sonradan herhangi bir değişiklik yapmak istiyorsanız, firmamızı arayarak kişiye özel değişiklikler yapabilirsiniz

Tarih ve saat değişikliği

Organizasyona En az 24 saat kalması koşulu ile firmamızı arayıp bilgilendirdiğiniz taktirde belirlediğiniz tarih ve saat uygun olması kaydıyla His Organizasyon tarih ve saat değişimini onaylayabilir.

Rezervasyona Geç kalınması 

Misafirlerin organizasyona geç kalması durumunda, arayıp bilgi verdiğiniz taktirde rezervasyon durumumuza göre His Organizasyon firmamız olabildiğince yardımcı olacaktır.
Fakat o saatlerde başka bir rezervasyonumuzun olması gibi durumlarda geç kaldığınız süre nedeni ile organizasyon hizmet süreniz kısalabilir ve çok gecikirseniz organizasyonun iptali söz konusu olabilir.
Bu durumda organizasyonunuz iptal olursa ödeme iade edilmez.
Organizasyonunuz yapılır ise hizmet bedeli eksiksiz olarak ödenmek zorundadır. Lütfen eğer organizasyon saatine yetişemeyecek iseniz firmamızı önceden bilgilendirip tarih değişikliği yapınız. Organizasyona  geç kalmanız tüm  rezervasyon planlarımızı değiştirmemize neden olmaktadır.
Bu nedenle tüm misafirlerimizden rezervasyon saat ve tarihlerine uymalarını rica etmekteyiz.

Rezervasyon Onayı

Onay vermediğimiz tarihler için lütfen ödeme sağlamayınız!

Onay verdiğimiz tarih için yapacağınız ödeme ile aynı zamanda yazılı ve sözlü olarak açıkça beyan etiğimiz His Organizasyon rezervasyon politikamızı ve sözleşme politikamızı okuyup kabul beyan ve taahhüt etmiş olursunuz.

Müşteri Temsilcilerimiz

0322 363 69 42 | Ofis
0544 731 17 48 | Ofis
0545 665 03 63 | Ömer Bey
0541 638 15 45 | Osman Bey
0542 674 04 78 | Azad Bey
0545 546 49 01 | Hakan Bey

Yukarıda beyan ettiğimizin dışında başka bir iletişim numaramız ve müşteri temsilcimiz bulunmamaktadır!

His Organizasyon

His Organizasyon

His Organizasyon Adana Evlilik Teklifi Mersin Evlilik Teklifi Hatay Evlilik Teklifi Osmaniye Evlilik Teklifi Kilis Evlilik Teklifi Gaziantep Evlilik Teklifi Şanlıurfa Evlilik Teklifi Malatya Evlilik Teklifi Adıyaman Evlilik Teklifi Kahramanmaraş Evlilik Teklifi Niğde Evlilik Teklifi Aksaray Evlilik Teklifi Kayseri Evlilik Teklifi Nevşehir Evlilik Teklifi Kapadokya Evlilik Teklifi Karaman Evlilik Teklifi Adana Organizasyon Mersin Organizasyon Hatay Organizasyon Osmaniye Organizasyon Kilis Organizasyon Gaziantep Organizasyon Şanlıurfa Organizasyon Malatya Organizasyon Adıyaman Organizasyon Kahramanmaraş Organizasyon Niğde Organizasyon Aksaray Organizasyon Kayseri Organizasyon Nevşehir Organizasyon Kapadokya Organizasyon Karaman Organizasyon Sahilde, Cafede, Sinemada, Yatta, Evde, Otelde Evlilik Teklifi Doğum günü, Yıldönümü, Söz, Nişan, Nikah Organizasyonları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA