tr

Mersin Yatta Yüzme Turu

Mersin Yatta Yüzme Turu

Mersin Yatta Yüzme Turu

Mersin yatta yüzme turu hizmetimiz Sıcak yaz günlerinde Mersin’den kaçmak için çok güzel bir alternatif. Mersin de yüzme turları hizmetimiz Sabah 10:00’da Mersin Marinada veya Mersin Taşucu’nda başlayacak günübirlik Veya saatlik yüzme turları, başlangıç yapılan iskelede veya marinada biter. Mersin yüzme turları kişilere ve gruplara özeldir, Misafirler 15 dk. önceden anlaşma yapılan iskelede hazır olmalıdır.

Mersinde lüks yat ve teknelerimize sabah 10:00’da önceden belirlenen iskeleye yanaşarak misafirler davet edilir. Yat tekne turu yüzme gezilerimizin süresi 1 ile 24 saat arasında sağlanmaktadır.
Mersin marinadan veya Mersin Taşucu’ndan hareket edildikten yaklaşık 1 saat süren keyifli bir yolculuktan sonra yüzme turunuz için istenilen ve belirlenen adaya veya koyda demir atılır..
İster adada inip adayı gezebilir yada dilediğiniz bir koyda yüzme molası verebiliriz.

Mersin yüzme ve yat turlarımızda yemek istenildiğinde yemek yatımızda servis edilebilir aperatif yiyecek ve çok çeşitli yemek seçeneklerimiz mevcuttur.
Yatta yüzme turumuzda talebinize göre yatımızda tüm yerli ve ithal içkiler bulundurulup
istenirse güler yüzlü personelimiz size
ekstra ücret karşılığında servis edebilir.

Kiralama yapılacak tekne ve yatlar yüzme yapılacak koylardan bitiş saatine 1 veya 2 saat kala ayrılmaktadır.

Mersinde Yatta Teknede Yüzme Turları Fiyatları Mersin Yat Kiralama, ve günlük saatlik yat tekne turları için lütfen bilgi alın.

Mersin Teknede Yüzme Turu

Yatımızda ve teknelerimizde denize girip çıkmayı kolaylaştıran
merdiven ve platform bulunmaktadır.
Ayrıca platformun üzerinde seyyar bir duş ile denizden çıktığınızda yıkanabilirsiniz. Mersinde Kiralık yat ve teknelerimizin yat turu ve yüzme turu kapasitesi yatın ve teknenin, Kiralama durumu boy ve genişliği organizasyonunuzun detaylarına ve kulanım şekline göre değişmektedir. Mersin teknede yüzme turu ve yat turları talebinize göre her gün düzenlenebilmektedir. Mersin yat kiralama Teknede yüzme turu için lütfen bizle irtibata geçiniz.
Hafta sonu turları ile ilgili talepler yazın çok fazla olduğundan erken rezervasyon yapmanızı tavsiye ederiz

Mersinde Yatta Yüzme Turu Fiyatları Mersin Yat Kiralama, ve günlük saatlik yat tekne turları için lütfen bilgi alın.

Mersin Yatta Teknede Günlük Saatlik Yüzme Turları

Mersin ilinin stresinden ve koşuşturmacasından uzaklaşıp, sakin ve kendinizi dinleyebileceğiniz bir Yatta saatlik veya günlük yüzme turuna ne dersiniz?
Mersinde yatta teknede küçük veya günübirlik bir gezinti Mersin Yat Tekne Kiralama firmamızın ayrıcalığı ile artık mümkün.
Mersin ilini daha önce hiç görmediğiniz bir perspektiften görkemine ve hayatın yoğunluğundan çıkarak sakin sularda huzur bulmak.
Mersin günübirlik Yatta Teknede yüzme turunuzda balık tutarak sessizliğin tadını çıkarmak hayal değil.
Denize girmek, ferahlamak için uzaklara gitmenize gerek yok.
Sizleri Mersin marinadan alıp hemen gün boyu sürecek yatta yüzme turunuza başlayabilirsiniz.

Mersin ilinde günübirlik yüzme turlarımızda, deniz kıyısındaki tarihi ve turistik yapıları gezme olanağı, Adalar veya koylarda demir alıp,
sizlere balık tutma ve yüzme imkanı sunmaktayız.
Mersin içerisinde denize girmek için uzun bir yol kat etmek yerine, Mersinde günlük yat veya tekne turu yaparak hem inanılmaz bir tecrübe yaşayacak hemde koşuşturmadan uzak
ve yazın sıcağında ferahlayarak Okyanusun sakin sularında vakit geçireceksiniz.
Ayrıca demir alınan sularda içkinizi yudumlarken balık tutma keyfini süreceksiniz.
Kendinizi ödüllendirmek ve dinlemek için kesinlikle Mersinde günlük yat tekne yüzme turlarımızı tercih etmelisiniz.
Mersinde yatta teknede yüzme turlarımızda üstün kalite anlayışını benimseyen
ekibimizle sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

Mersinde Yatta Teknede Günlük saatlik Yüzme Turları Fiyatları Mersin Yat Kiralama, ve günlük saatlik yat tekne turları için lütfen bilgi alın.

Mersin Yatta Yüzme Turu

Mersinde Yatta Teknede Yüzme Turu Hizmetleri

Mersinde yatta teknede yüzme turu hizmetlerimiz esnasında içecek servisimiz ve eğer yemek isterseniz
tur öncesi talebinize göre yemek servisimiz yapılmaktadır.
Rezervasyon aşamasında isteğinize göre sizlere 3 farklı menü seçeneği ve meze seçeneği sunulmaktadır.

Mersinde yatta teknede yüzme turumuzda, balık tutma ve yüzme dışında ayrıca sizlere
kısa bir ada turu imkanını hizmeti de sunmaktayız.
Profesyonel ekibimiz sizlerle Mersinde en uygun balık tutma ve yüzme noktalarını paylaşacak ve turunuzun keyifli geçmesi için hizmet vereceklerdir. Mersinde yatta ve teknede yüzme turu hizmetlerimiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Mersinde Yatta Teknede Yüzme Turu hizmetleri Fiyatları Mersin Yat Kiralama, ve günlük saatlik yat tekne turları için lütfen bilgi alın.

Mersin Yatta Yüzme Turu

Mersin Yatta Teknede Yüzme Turu Organizasyonu 

Mersin’de masmavi sularının ve zümrüt yeşili ormanlarının sizi selamladığı bir yat tekne ile yüzme turu yapabilir,
veya geceyi bekleyerek Mersin ilinin ışıklandırılmış gece manzaralarını keşfe çıkabilirsiniz.

Yatımıza veya teknemize misafirlerin gelmesiyle birlikte yatımız veya teknemiz yüzme yapılacak koylara doğru seyreder. Seyir esnasında kahvaltı servisimiz başlar, müşteri isterse kahvaltı servisini kendisi karşılayabilir. Mersinde yatta üzme yapılacak yerin akıntısız, temiz ve çok fazla derin olmayan sığ alanlar tercih edilmekte.

Yüzme turlarında tekne ve yatlarımız demirlenen koylardan gerekmedikçe farklı koylara seyretmez. Tekne ve yatlarımız ’da profesyonel ses sistemleri bulunuyor, gün boyunca her tarza uygun şarkılar çalarak eğlenmenizi sağlayacağız. Mersinde Yüzme turlarımız ‘da çay, kahve, su, meşrubat ikramları gün boyunca limitsiz servis yapılır. Kiralama yapılacak tekne ve yatlar yüzme yapılacak koylardan bitiş saatine 1 veya 2 saat kala ayrılmaktadır. Yaz sezonu içerisinde hafta sonu günleri yüzme turu saatleri uzatılamaz.

Mersinde Yatta Teknede Yüzme Turu organizasyonları Fiyatları Mersin Yat Kiralama, ve günlük saatlik yat tekne turları için lütfen bilgi alın.

Mersin Yatta Yüzme Turu

Mersin Yatta Yüzme Turu Fiyatları

Mersin Yatta teknede yüzme turu (1 saatlik Lüks Yat turu fiyatı) Yat kiralama ücreti  1.500 TL olup en az 1 saatlik fiyat üzerinden kiraya verilmektedir.

Mersin Yatta Teknede Yüzme Tur FiyatlarıÜcret

Yatta Yüzme Turları (1 saat Yat Turu) 

1.500 ₺
Yatta Yüzme Turu (2 saat Yat Turu )2.500 ₺
Yatta Yüzme Turu (4 saat Yat Turu) 4.500 ₺
Yatta Yüzme Turu (8 saat Yat Turu) 8.000 ₺
Yatta Yüzme Turu (12 saat Yat Turu) 11.500 ₺
Yatta Yüzme Turları (Konaklamalı ) 13.000 ₺

Beyan etiğimiz fiyatlar Yatta teknede yüzme turu hizmetimizi kapsamakta talebinize ve davetli sayınıza göre fiyatlar farklılık göstermektedir.

Yatta teknede yüzme turu organizasyonunuzda tüm yemekli kiralık yatlarımızda yat kiralama fiyatlarımıza çay, nescafe , su ikramı dahildir. Yemekli Tekne kiralama hizmetlerimizde seçeceğiniz menü bedeli kişi başı olarak ilave edilir.

Mersinde Yatta teknede yüzme turu Fiyatları Mersin Yat Kiralama, ve günlük saatlik yat tekne turları için lütfen bilgi alın.

 

Mersin Yatta Teknede Yüzme Turu

Mersin Yatta teknede yüzme turu Ekstra Hizmet Fiyatları

Mersin Yatta teknede yüzme turu Yat Kiralama Tur hizmetimize ekstra ücrete tabi olarak sunduğumuz tüm hizmetler ve karşılığında Mersin Yat Kiralama şirketimize ödenmesi gereken ücretler aşağıda yazılı oluğu gibidir. Ancak bu hizmetlerin şirketimizden alınma zorunluluğu yoktur, arzu eden müşterilerimiz kendileri de organize edebilirler.
Yatta Evlilik Yıldönümü  Organizasyon FiyatlarıÜcret
MASA SÜSLEME150 ₺
PASTA250 ₺
ÇİÇEK BUKET400 ₺
BALON SÜSLEME600 ₺
HAVAİ FİŞEK ŞOV1200 ₺
KEMANCI800 ₺
VOLKAN İLE KARŞLAMSA300 ₺
DRONE HİZMETİ1200₺
PROFESYONEL VİDEO FOTORAF HİZMETİ1500 ₺

Mersinde Yatta teknede yüzme turu Güncel Fiyatları Mersin Yat Kiralama, ve günlük saatlik yat tekne turları için lütfen bilgi alın.

Mersin Yatta Yüzme Turu Yemek Fiyatları

Yatta Teknede Yüzme Turu Yemek Menü Fiyatları

Yatımızda Yemek, kahvaltı ve kokteyl menü ücretleri alkollü ve alkolsüz olarak listelenmiştir. Yatta kişi başı kokteyl 200 TL, kahvaltı 250 TL ve yemek menü 350 TL olup yerli alkollü içecekler (rakı, bira, şarap) limitsiz olarak menülere dahil edildiğinde kişi başı 400 TL daha ödenir.
 
 
Mersinde Yatta Teknede yüzme turu Yemek menüsü ve güncel fiyatları için bilgi alın.
 
Mersin Yatta teknede yüzme turu için yukarıda da belirttiğimiz gibi arzu edenler kendi yiyecek ve içeceklerini yanlarında getirebileceği gibi sadece menü hizmeti alıp kendi alkollerini de yanlarında getirebilirler. Yat personelimiz alkollü içeceklerin servisini de yapacaklardır.
Mersin Yatta Teknede Yüzme Turu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Mersinde yatta yüzme turu eşliğinde başlayan yat tutu organizasyonumuzda dilerseniz yiyecek ve içeceklerinizi kendiniz getirebileceğiniz gibi Mersin Yat kiralama şirketimizden de hizmet alabilirsiniz. Mersin yatta yatta yüzme turu hizmetimizde arzu ederseniz süsleme, Drone video fotoğraf hizmeti ve volkan gösterisine de ekstra ücret ödeyerek organizasyona dahil edebilirsiniz.

Mersin marinada 1 saatlik yat kiralama ile , en uygun yatta yüzme turu hizmet fiyatı 1.500 TL ile 8000 TL’ arasında yatta yüzme turu talebinize davetli sayınıza organizasyonun detaylarına ve kiralayacağınız yatın ve teknenin kapasitesi, boyutu, nitelikleri, konfor özellikleri, rezervasyon tarihi, kiralama saat aralığı, tur güzergahına göre değişmektedir.

Mersin Yatta yüzme turu organizasyonu için en kısa süre içinde Mersin Yat kiralama firmamızdan rezervasyon yaptırmalısınız! Mersin marinadaki yatlarımızda yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu planlayacağınız bir yatta yüzme turu organizasyonu için haftalar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.

Mersin Yatta yüzme turu Hizmeti Paket İçeriği

 • Yatta Teknede Kullanılan Özel Dekor ve Süsler ( Şamdan, mum, supla, fanuslar, mumlar, kandil lambaları, led ışıklı dekorlar, denizci fenerleri ve çeşitli süsler )
 • Seçeceğiniz Yemek menüsü Et, Balık, ızgara, çeşitleri
 • Sıçak soğuk içecekler
 • Alkolü içecekler
 • Lüks Yat turu Hizmeti 
 • Profesyonel Video Çekimi
 • Ses Sistemi ve Özel Şarkınız
 • Profesyonel Fotoğraf Çekimi
 • Profesyonel Drone ile havadan video kamera çekimi
 • Kemancı Hizmeti
 • Bayan hostes ve Garson Hizmeti
 • Size Özel Montajlanmış Video Klip
 • Size özel olarak Yatın ve yemek masanın süslenmesi 
 • Volkan konfeti ve Meşale Gösterisi
 • Meyve tabağı ve Size Özel Atıştırmalıklar
 • Denizci Fenerleri
 • Mumlar ve Kandil Lambaları
 • Kırmızı Halı
 • Özel Vip Araç transfer Hizmeti
 • Mersinde Yatta Teknede yüzme turu Paketlerinin içerikleri ve fiyatları seçtiğiniz pakete ve almak istediğiniz hizmete göre değişiklik göstermektedir.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Whatsapp
His Organizasyon
His Organizasyon
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?