tr

Mersin Yat Tekne Kiralama

Mersin Yat Tekne Kiralama

Mersinde Yat Tekne Kiralama Hizmeti Nasıl Yapılır?

Mersin Yat Tekne Kiralama için yapmanız gereken işlemleri öğrenmek adına ilk hamleniz hiç kuşkusuz ki Mersin yat Tekne kiralama danışmanımız ile görüşme sağlamanızdır. Mersin yat kiralama müşteri temsilcimizden detaylı bilgi alarak tatil planınıza ve grubunuza en uygun yatı ve tekneyi kolay bir şekilde seçebilirsiniz. Mersin’de yat kiralama yapmak isteyenler ve ilk kez yat kiralayacakların yapması gerekenleri sırasıyla derledik.

Mersinde en güvenilir yat kiralama şirketlerinden biri olan Mersin Yat Tekne Kiralama Firmamıza ulaşın. Şirketimizin web sitesini dikkatli bir şekilde inceleyin, yat kiralama prosedürüne göz atın.
Mersin Yat kiralama şirketimizin web sitesi arasında size en uygun yatları listeleyin. Bunu yaparken tatil planı için belirlediğiniz detayları göz önünde bulundurun.
Bütçenize en uygun ücreti belirlemek için fiyat kıyaslaması yapın. Sitemiz üzerinden online rezervasyon yaptırarak indirimli fiyatlardan yararlanın.
Merak ettiklerinizi Mersin Yat Tekne Kiralama Firmamızın müşteri temsilcilerine sorun.

Mersin Yat Tekne Kiralama Şartları Nelerdir?

Mersinde Tekne veya Yat Kiralamaya karar verdiyseniz bu detaylara mutlaka dikkat etmelisiniz.

Mersinde tekne ve yatlarda kiralama süresi en az 1 saat, hafta sonu rezervasyon kiralama süresi en az 2 saat olmalıdır.
18 yaş ve altı misafirlere alkollü içecek servisi yapılmaz.

Bilgimiz dışında tekne ve yatlara dışarıdan meşale ve havai fişek gibi patlayıcı ve yanıcı madde ile konfeti getirmek yasaktır.
Müşteri isterse yiyecek ve içecek ikramlarını kendisi temin edebilir. Dışarıdan yiyecek getirilmesi durumunda servis takımları kullanılabilir.
Dışarıdan yiyecek ve içecekler getirilmesi durumunda servis için +200 TL fiyata ilave edilir.
Mersin Yat Tekne Kiralama rezervasyonları en geç 1 gün önceden yapılması gerekir. Aynı gün içerisinde yapılacak rezervasyonda bazı ekstralar hazır olmayabilir.
Organizasyon saatleri içerisinde ardında rezervasyon yok ise, müşteri isterse tur bitimine 1 saat kala bildirmek şartıyla organizasyon süresini uzatabilir. Yat Tekne Kiralama (Süre uzatılması ekstra ücrete tabidir)
Havaların yağmurlu ve soğuk olması durumunda organizasyonlarımız teknelerimizin kapalı alanlarında gerçekleşir.

Kapalı alan bulunmayan teknelerimiz için kışın rezervasyon sorumluğu müşteriye aittir.
Belirlenen gün içerisinde kaparo ödemesi yapılmayan opsiyonlar geçersiz sayılacaktır.
Tekne ve yatlara dışarıdan kendini bilmez derecede alkollü gelmek, bilgimiz dışında alkol getirmek kesinlikle yasaktır.
Rezervasyon için kaparo talep edilmektedir, kaparosu gönderilmeyen opsiyonlar geçersiz sayılır. Ödemeler nakit veya banka havalesi ile yapılır.
Rezervasyon yapılan tekne ve yatlar sonradan değiştirilemez.
Müşteri tarafından iptal edilen rezervasyonların kaparosu iade edilemez.

Mersin Yat Kiralama ve Mersin Yatçılık olarak Kiralama faaliyetleri, günlük, gecelik Yat Tekne Kiralama, yüzme Kahvaltı ve keyif gezileri, yemekli yemeksiz organizasyonlarınızda sizlere en iyiyi sunmak için hizmet vermekteyiz.

Mersinde Yat Tekne Kiralama Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alın.

Mersinde Yat Tekne Nasıl Nerede Kiralanır ?

Mersin Yat Tekne Kiralama nasıl ve nerden Yapılır sorusunu maddeler halinde açıklayacak olursak:

1- Öncelikle Mersinde kiralık yatlar ve tekneler arasından kişi sayınız, bütçeniz ve zevkiniz için en uygun olanı seçmelisiniz.
2- Seçtiğiniz kiralık yatın detay sayfasına gidip Yat teknik özeliklerini, kişi sayısı, süre, menü ve ekstra hizmet tercihlerinizi seçerek Mersin Yat Tekne Kiralama firmamızdan fiyat teklifi almalısınız.
3- Daha sonra Mersin Yat Tekne Kiralama firma iletişim 0545 665 03 63 numarasını arayarak kiralık yatın istediğiniz tarih ve saatler arasında müsait olup olmadığını sormalısınız.
4- Müsait durumda ise organizasyon için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısını Mersin Yat Kiralama firmamıza kaparo olarak göndererek kendi adınıza kiralık yatın rezervasyonunu sağlamalısınız.
5- Toplam ücretin kalan diğer yarısını da organizasyon günü Eşinizin ve davetlilerinizin yanında bir ödeme sağlamanız etik olmadığı için dilerseniz 1 gün öncesinde Mersin Yat kiralama firmamıza ödemesini sağlayabilirsiniz.

Mersin Kiralık Yat ve Teknelerimiz için online fiyat Teklifi Alın

Mersin Yat Kiralama Organizasyon detaylarını (isim-soy isim, kiralık yat adı, tarih, saat aralığı, kişi sayısı, menüler ve varsa ekstra hizmetler..) WhatsApp uygulaması üzerinden yazarak, hızlı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Mersin Yat Kiralama Rezervasyon

Mersinde kiralık yatımız için yaptığınız Rezervasyondan sonra organizasyon gününe kadar gönül rahatlığıyla bekleyebilirsiniz. Bu süreçte aklınıza takılan başka şeyler olursa Mersin Yat Tekne Kiralama firmamızın iletişim numaralarından arayarak günün her saati yardım alabilirsiniz. Mersin Yat Kiralama Çağrı merkezimiz sizlere 7/24 online hizmet vermektedir.

Mersinde Kiralık Yatları Tekneleri Yerinde Görün

Kiralık yat fotoğraflarının hepsi sezon başlarken Mersin Yat Tekne kiralama firmamızın ekibi tarafından çekilmiş fotoğraflardır.
Ancak yine de emin olmak adına seçtiğiniz kiralık yatı Mersinde bağlı olduğu yerde Mersin Marinada Veya Mersin Taşucu’nda görmek için şirketimizden istediğiniz zaman randevu alabilirsiniz.

Kiralık Yat Çeşitleri

Mersin’de kiralık yat çeşitleri düşünüldüğünde akla ilk olarak gelen tekne tipleri; gulet, katamaran, motoryat ve trawler olacaktır. Herbiri kendi kategorisinde önemli bir yere sahip olan deniz araçlarının seçimi tamamen sizin tercihinize bağlıdır.

Yat tutkunlarının Ortak Noktası Klasik Yat

Klasik yat olarak tabir ettiğimiz gulet tipindeki yelkenli yatlar, Mersin gibi bir tatil bölgesinde oldukça gözdedir. Elegant yapısı ve efektif ekipman donanımı ile çok geniş tatil kitlelerini dahi rahat bir şekilde misafir edebilmektedir. Klasik gulet yatlara yapılan yenileme çalışmaları bu anlamda oldukça önemli yer kaplamaktadır. Retro yapıdaki yatların modernize edilerek, günümüzün teknolojisine entegre edilmesi Mersinde teknelerde yapılan tatilleri daha kolay bir hale getirmektedir.

Konforundan Ödün Vermeyenler İçin Lüks Gulet Yatlar
Gulet tipi yatların yapımı Türkiye’de ilk olarak Mersin bölgesinde başlanılmıştır. Gerek yenileme çalışmaları gerekse de sıfırdan yapılan imalatlarla birlikte lüks gulet yapımında önemli bir noktaya varılmıştır. Lüks gulet yatların yapımında genelde ahşap materyal tercih edilmektedir. Artan talep ile birlikte Türkiye’deki diğer illerde kendini bu konuda büyük ölçüde geliştirmiştir.

Mersin ilinde mavi yolculuk organizasyonlarında en çok tercih edilen gulet tipi yatlar mutfak, salon, güverte gibi ortak alanlarda ve kabin gibi kişisel alanlarda sınırsız konforu hedeflemiştir. WC ve banyo gibi alanların da kişisel kullanıma uygun oluşu bu teknelerde büyük avantaj sağlamıştır. Mersinde yat kiralama fırsatları ve kampanyaları hakkında bilgi almak için Mersin Yat Tekne Kiralama firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Mersinde Yat Tekne Kiralama Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alın.

Mersinde Yat Tekne Kiralama

Hız Tutkunlarının Vazgeçilmezi Katamaran

Mersin bölgesinde katamaran kiralama da yat tatili konusunda oldukça popüler bir seçim olmuştur. Katamaranlar, çift motora sahip olduğundan diğer yelkenli tiplerine göre daha hızlı bir seyir imkanı sunmaktadır. Bu sebeple hız tutkunları için katamaranlar vazgeçilmez deniz taşıtları arasında yerini almıştır. Mersinde Yelkenli guletler gibi katamaranlar da 4 kişiden başlayan konaklama imkanı sunmaktadır. Kişisel WC, banyo ve mutfak gibi alanlar katamaranlarda da bulunmaktadır.

Mersinde Yat Tekne Kiralama Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alın.

Mersinde Hızlı ve Pratik Tatil Arayışında Olanlar için Motoryat

Mersin Yat kiralama hizmetlerimiz arasında yer alan Motoryatlar, tüm deniz taşıtları arasında en hızlı olanlarıdır desek yanılmış olmayız. Gulet ve katamaranlara göre konaklama imkanı biraz daha kısıtlı olan motoryatlar iş seyahatleri Evlilik Teklifi Yıl dönümü doğum günü bekarlığa veda partileri Yat turları gibi tüm organizasyonlar için en çok tercih edilen deniz taşıtı olmuştur. Güneşlenme ve seyahat endeksli pratik bir tatil arayışında iseniz motoryatlar eşsiz tasarımlarıyla size eşlik edecektir.

Mersinde Yat Tekne Kiralama Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alın.

Mersinde Yat Tekne Kiralama

Mersin Yat Tekne Kiralama Koşulları ve Organizasyon Kuralları

Mersin Yat Kiralama şirketimizden yat kiraladınız ve herhangi bir aksilik yaşanmadan organizasyonu tamamlamak istiyorsanız kiralık yatta uymanız gereken kuralları bilmelisiniz.

Mersinde Yat turu organizasyonları esnasında uyulması gereken kurallar şunlardır:

– Mersin Marina Veya Mersin Taşucu iskelesinde Kiralık yata binerken ve inerken personelin (kaptan, gemici) yönlendirmesiyle hareket edin

– Yatta özellikle tuvalet kullanımına dikkat edin: kolaylıkla tıkanabileceği için klozete tuvalet kağıdı dahil hiçbir şey atmayın

– Mersinde Kiralık Yatlarımızda ses limiti olduğundan organizasyon esnasında aşırı yüksek sesle müzik dinlenmeyin.

– Mersin Yat ve teknelerimizde Kamaralar kıyafet değişimi ve sağlık sorunları gibi zorunlu haller dışında kulanılmaz.

– Mutfak kullanımı sadece kiralık yat personeli ve ekstra olarak çağrılan garsonlara aittir, mutfak ve malzemeleri kendiniz kullanmayın.

– Mersin kiralık yatlarımızda Güvenlik açısından kiralık yat ve teknenin kapalı hiçbir yerinde (salon, tuvalet, kamara) sigara içmeyin, arka havuz, üst kat ve ön tarafı kullanın

– Sigarayı kül tabakları dışında hiç bir yerde (minder, ahşap zemin vs.) söndürmeyin, denize atmayın.

– Mersinde yatta Yüzme turu esnasında koylara yanaşırken motorlar tamamen durmadan kesinlikle denize girmeyin.

– Kutlama ve parti organizasyonlarında yat teknede süslemeyi siz yapacaksanız ekibimizden de destek alın

– Kiralık yatın içinde konfeti ve şampanya patlatmayın, zemine ve yata zarar verecek, iz bırakacak şeyler kullanmayın

– Dalgalı denizde seyir yapılırken kiralık yatın en ön tarafında oturmayın

– Organizasyon sona erdiğinde kiralık yatta bazı eşyalar unutulabildiğinden çıkış yapmadan önce mutlaka kontrol edin.

Mersin Yat Kiralama Ücretleri

Mersin yat kiralama ücretleri birkaç faktöre göre değişkenlik göstermektedir. Kiralama bedellerinin sabit bir fiyatlandırması söz konusu değildir. Tatile gideceğiniz kişi sayısı, kiralamak istediğiniz taşıt tipi, mürettebat ekibinin varlığı, tatile gideceğiniz sezon ve gün sayısı gibi faktörler yatın kiralama bedelini etkilemektedir.

Mersinde Yat Tekne Kiralama Hizmetlerimiz ve fiyatları hakkında detaylı bilgi alın.

Mersin yat tekne kiralama foto galeri
Mersin yat tekne kiralama sıkça sorulan sorular
Mersin’de yat ve tekne nereden, nasıl kiralanır?

Mersin’de lüks yat ve teknelerimizi 12 ay boyunca kesintisiz Mersin Marina’da profesyonel ekibimiz ve uzman kaptanlarımız ile Mersin yat kiralama firmamız güvencesi ile kiralayabilirsiniz.

Mersin’de kiralayabileceğim yat çeşitleri nelerdir?

Mersin Marina’da profesyonel ekibimiz ve uzman kaptanlarımız tarafından hizmet verilen; Klasik yat, Katamaran ve Motoryat çeşitlerimizi kiralayabilirsiniz.

Mersin’de yat kiralama ücreti ne kadar?

Mersin yat kiralama ücretleri birkaç faktöre göre değişkenlik göstermektedir. Tatile gideceğiniz kişi sayısı, kiralamak istediğiniz taşıt tipi, mürettebat ekibinin varlığı, tatile gideceğiniz sezon ve gün sayısı gibi faktörler yatın kiralama bedelini etkilemektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Whatsapp
His Organizasyon
His Organizasyon
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?