tr

İskele de Sürpriz Evlilik Teklifi

İskele de Sürpriz Evlilik Teklifi

İskelede evlilik teklifi organizasyonu hizmetimiz denizi seven ve yosun kokusuna aşık kişiler için vazgeçilmez seçeneklerden birisidir. Ayaklarımız yere basmış ancak aklımız dalga sesine sürüklenmiş tek yer bir iskeledir. İskeleler her zaman insanlar için romantik bir anlam çağrıştırmıştır. En basit iskeleler bile insana huzur verirken, sevdiği insanla el ele o iskelede yürüme hayali kurmasına neden olur. ADANA Karataş ta bazı iskeleler var ki, gerek mimarisi, gerek gün batımının muhteşem manzarası ve gerekse sahiliyle aşıklar için dünyanın en güzel yerleri olarak görülüyor. Siz ve sevdiğiniz çok değerli kız arkadaşınız için en romantik iskeleleri belirledik. Bunların çoğu biz de saklı. Eğer sürpriz bir evlenme teklifi organizasyonu hazırlama niyetindeyseniz bu önerimiz yani İskelede evlilik teklifi organizasyonu tam size göre. İskelede evlilik teklifi organizasyonu ile romantik dakikalar yaşayabilir ve baş başa zaman geçirebilirsiniz. Eş adayınızın yıllarca hayalini kurduğu bu anı renklendirmek ve huzuru da beraberinde yaşamak için İskelede evlilik teklifi organizasyonu paketimizi tercih edebilirsiniz. Sizin için özel oluşturulan İskelede evlilik teklifi organizasyonu için daha detaylı bilgi almak isterseniz Adana Evlilik Teklifi firmamıza ulaşabilirsiniz.

İskelede Evlilik Teklifi Organizasyonu Senaryosu
İskelede evlilik teklifi organizasyonu için bizim belirlediğimiz birçok iskele mevcut. Siz bir şekilde belirlediğimiz iskelenin konumuna kız arkadaşınızı getiriyorsunuz. Bu iskele sizin yıllar önce gittiğiniz ya da kız arkadaşınızla bir anınızın olduğu ya da onun çok görmek istediği bir yer olabilir. Siz sadece tek taş yüzüğünüzü alarak kız arkadaşınızla geliyorsunuz.

Kız arkadaşınız her şeyden habersiz iskeleye paralel kırmızı halının önüne gelene kadar, hala bu organizasyon sizin için değilmiş gibi davranın. Böylece, bu organizasyonun kendisi için hazırlandığını anlayınca şaşkınlığın dozu daha da artacak ve çok keyifli dakikalar geçireceksiniz. Daha sonra, bu anları hatırlayıp beraberce anılarınızı tazeleyip eğlenebilirsiniz. Kırmızı halının başındayken ekibimiz kalp şeklinde uçan balon buketimizi eşinize verecek. Ve böylece otantik masal kıvamında evlenme teklifi organizasyonunuz başlayacak. Kırmızı halının üzerinde yürümeye başladığınız andan itibaren, kız arkadaşınız için daha önceden belirlediğiniz şarkı başlayacak. Müzik, alkışlar, yanan yer volkanları ve denizci fenerleri eşliğinde yürüyeceksiniz. Halının sonunda belirlediğimiz iskelenin üzerinde isteğinize göre kurgulanmış ya bistro ya da lake avangard beyaz masa sizin için hazırlanmış, çiçek ve şampanya ile süslenmiş olacak. İsteğiniz doğrultusunda masanın tam arkasında da günün en önemli sorusu “Benimle evlenir misin?” yazılı bir pankart. Kırmızı halının ortasına yaklaştığınızda dizlerinizin üzerine çöküp “o” soruyu sorduğunuz anı, mutluluğunuzu paylaşacak insanlar etrafınızı sarabilir. Sizleri çılgınca alkışlayabilirler. Unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Size verdiğimiz balonlarımızı gökyüzüne salıp, yavaş yavaş süzülerek, gözden kayboluşlarını birbirinize sarılarak izleyeceksiniz. Sonrasında yakın takip video çekimi ve fotoğraf çekimi ile anılarınız yakalanacak. Sonrasında harika bir video klibe dönüştürülecektir. ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

İskelede Evlilik Teklifi Organizasyonu Paket İçeriği
Özel Dekor ve Süsler: Restoranın sizin için özel olarak ayırtılmış kısmı ve masalarının süslenmesi. Özel tüllerle, şamdan ve mumlarla, renkli boncuklarla ve denizci feneriyle süslenmesi… Özel dekor ve süslerde, bizim hayal gücümüz ile sizin isteklerinizi birleştiriyoruz.
Özel Şarkınız ve Ses Sistemi: Seçilmiş olan mekanın imkanlarına göre size özel olarak hazırlanmış şarkılar, ekibimiz tarafından önceden kurulmuş ses sistemleri ile dinletilmektedir. Profesyonel ses sistemlerinin içeriği mekanın durumuna göre değişiklik göstermektedir.
Uzaktan Kumanda İle Ateşlenen Yer Volkanları: Açık havada ortamı sağlandığında ve seçilen mekanın imkanları dahilinde evlilik teklifi sırasında bilgisayarla kumanda edilen yer volkanları etrafınızı aydınlatacaktır.

Çiçek Buketi: Çiçek buketlerimiz Adana Evlilik Teklifi Organizasyonu tarafından kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Evlilik teklifi sırasında çiçek buketiyle teklifinizi daha da zenginleştirebilirsiniz. İsterseniz yüzüğünüzü buketin ortasına yerleştirebiliriz.
Uçan Balon ve Pankart: Kuşkusuz uçan balonlar ortamı renklendiren en hoş ayrıntılardan biridir. masanın etrafı uçan balonlarla süslenir. Ve isterseniz sevgilinizin eline birbirinden renkli uçan balonlar verebilirsiniz. Sizlerin hayal ve istekleri doğrultusunda farklı şekiller ortaya çıkabilir elbette.
Fotoğraf Çekimi: Video çekimi gibi organizasyon boyunca her anınızın resmini çekiyoruz ve organizasyon bitiminde size teslim ediyoruz.
Profesyonel Kamera Kaydı: Organizasyon boyunca uzman kameramanlarımız tarafından gizli kamera ve profesyonel kameralarımız ile her anınızı kayıt altına alıyoruz. Ve organizasyon bitiminde videonuzu hazır bir şekilde size teslim ediyoruz.
Size Özel Montajlanmış Video Klip: Organizasyon sürecinde kayıt altına alınan video ve resimleri kurgulama ekibimiz size özel video klip haline getiriyor. Hazır olan video klibinizi size teslim ediyoruz.

Kurumsal Olarak Mersin, Adana, Gaziantep,Osmaniye,Hatay Niğde ve çevre ilerde evlilik teklifi konusunda profesyonel anlamda hizmet veren ilk ve tek organizasyon firması olmanın gururunu yaşıyoruz

Detaylı bilgi için firmamıza ulaşabilirsiniz

ORGANİZASYON HİZMETLERİ
Ofis İletişim : 0322 363 69 42
Whatsapp bilgi hattı : 0545 665 03 63
Whatsapp bilgi hattı : 0545 546 49 01
Whatsapp bilgi hattı : 0541 638 15 45
Whatsapp bilgi hattı : 0542 674 04 78
Çarşı Teknosa arası kopy sokağı Seyhan Adana

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Whatsapp
His Organizasyon
His Organizasyon
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?